TOVAR V AKCII

naša cena 7,8 €
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » Hračky » Mimoni

Hračky / Mimoni

 


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
bežná cena 11,5 €

naša cena 6,9 €

skladom
novinka
akcia
top produkt

 

Mimoni sú človiečikovia zafarbenia do žltej farby, známej z filmu Ja zloduch, ale ako stretli Grua, čo je poznal od narodenia? Nie, toho stretli neskôr. Mimoni sú na Zemi oveľa dlhšie ako ľudstvo a ich hlavnou misie je slúžiť tomu najväčšiemu zloduchovi na svete. Nájsť si pána bola hračka, ale udržať si ho to bol pre nich oriešok. Slúžili napríklad Tyrannosaurus, cisárovi Drakulovi alebo napríklad Napoleonovi Bonaparte. Bohužiaľ už dlho nikomu neslúžili a tak spadli do hlbokej depresie. Zároveň sa nachádzali v krajine večného snehu a ľadu. Pre spásu Mimoň sa tri hrdinovia Kevin, Stuart a Bob vydávajú na cestu nájsť jedného veľkého zloducha. Majú šťastie, dostávajú sa na floridský festival a Mimoň trojka stretáva Scarlet Odkráglovou. Scarlet teda skúša ich schopnosti, a tak ju napadne ukradnúť britskej korunovačné klenoty. Na konci stretli Grua, ale ako malého chlapca.


Postavy

Kevin

Kevin je šéf mimoního kmeňa a vybral si dva Mimoně, ktorí mu pomôžu nájsť zloducha, pre ktorého by slúžili. Nechýba mu hrdosť.


Stuart

Stuart je prvý, koho si Kevin vybral na cestu. Veľmi rád hrá na gitaru. Je zvláštne tým, že ako jediný z Mimoň trojky má len jedno oko, ktoré sa nachádza uprostred. Je často hladný.


Bob

Najmenší a nejroztomilejší mimoník, čo sa ľahko stračia. Vždy má pri sebe svojho plyšového medvedíka Tima. Dá sa povedať, že sa jedná o Mimoň dieťa. Je aj ľahko vystresovaný.